Membres du Comité - Comitéleden

Nicolas Cloos

Artisan 2018

Tailleur de Pierre

Ambacht 2018

Steenbewerker

Anaïs Gaudemer

​Coup de Cœur 2018

Pâtissière

​Parel van de jury 2018

Bakker

Marc Hoogmartens

Conseil Supérieur des Indépendants et des PME

Secrétaire général

Hoge Raad voor Zelfstandigen en de KMO

General secretaris

Christine Mattheeuws

Syndicat Neutre pour Indépendants (SNI)

Présidente

NSZ

Voorzitter

Pierre-Frédéric Nyst

UCM

Président UCM National

Nationale voorzitter UCM

Aurélie Marichal

UCM

Responsable Développement économique à l'UCM Namur

Projectverantwoordelijke

Economische animatie

Stefaan Piens

Ellen Bisschops

Vzw Het Domein Bokrijk

Coördinateur du projet VAKlab

Project cöordinator VAKlab

Nathalie De Lamper

SDI

Porte-Parole

SDZ

Woordvoester

Stefan Thomas

De Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten vzw (VVSG)

Directeur du service Economie

Diensthoofd economie

Sofie Geeroms

BeCommerce

Interim Manager

Julie Lebeque

SOCAMUT

Responsable opérationnelle

Operationeel manager

Fanny Cuisinet

SOCAMUT

Analyste

Analyst

Nathalie Menendez

EFP

Conseillère pédagogique

Pedagogisch adviseur

Christian Nedergedaelt

Mike Janssen

Président du comité 2019 

Brasseur - Wilderen Brouwerij

President van het comité 2019 

Bierbrouwer - Wilderen Brouwerij

IFAPME

Chargé de mission

Projectverantwoordelijke

Philippe Jadot

Besace asbl

Administrateur délégué

Gedelegeerde beheerder

Alexander Vander Stichele

FARO

Stafmedewerker participatie

Veldanalyste

Monika Ramirez

Anne-Catherine Henrot

SDI

Porte parole

Woordvoerdster 

Nina Merckx

VDAB

Expert en la matière Media, Culture, Sport, Confection et Sécurité

Vakexpert Media, cultuur, sport, confectie en veiligheid

Benoit Rousseau

SDI

Communication

Communicatie

Vincent Graux

Cabinet Ducarme

Collaborateur cellule politique générale

Medewerker Cel Algemeen Beleid

Emmanuel Baufayt

SPFB

Conseiller chef de service de la formation professionnelle

Hoofd adviseur afdeling beroepsopleiding

Jacques Bredael

Fondation pour les Arts

Responsable projet de

"Guide des artisans Bruxellois"

Stichting voor de Kunsten

Projectverantwoordelijke

"Guide des artisans Bruxellois"

Pol Mirabel

City Mall 

Marketing Manager

Marketing Manager

Annelies Tollet

Patrimoine de Bruxelles

 

Erfgoedcel Brussel

Daniel Soudant

Clara Audiovisuel 

Administrateur délégué

Clara Audiovisueel

Gedeledeerd bestuurder